• Šunų sekimo sistema TT25 antkaklis ALPHA

STIPRUS RYŠYS. TVIRTA DRAUGYSTĖ.

Stebėkite ir dresuokite šunis naudodamiesi sistema „Alpha 200“, saulės šviesoje įskaitomu 3,5 colio talpiniu jutikliniu ekranu ir patogia naudoti šešių mygtukų konstrukcija.


Sukurta taip, kad stebėjimas ir dresavimas būtų paprastas, suprantamas bei greitas.

Stebėkite ir dresuokite šunis lauke.

Palikite neaktyvius šunis sistemoje, kad būtų lengviau konfigūruoti ir valdyti.

Jokioje medžioklėje nepaklyskite padedami „Garmin“ žemėlapių ir jutiklių.

Naudotojo keičiama baterija veikia iki 20 valandų; iki 15 valandų įjungus „inReach“ technologiją.
 

STEBĖKITE SAVO BŪRĮ

Stebėkite iki 20 šunų net iki 14,5 kilometro atstumu (priklausomai nuo šuns įrenginio) – duomenys atnaujinami kas 2,5 sekundės. Susiekite su šunų įrenginiais T 5 arba „T 5 mini“ (parduodamais atskirai arba įeinančiais į komplektą).

ŠUNŲ SĄRAŠO / GRUPĖS VALDYMAS

Palikite neaktyvius šunis šunų sąraše ir valdykite aktyvias grupes, kad nereikėtų pridėti ar šalinti šunų prieš kiekvieną medžioklę. Susiekite su šunų įrenginiais T 5 arba „T 5 mini“ (parduodamais atskirai arba kaip komplektas).

„PRO VIEW“ KOMPASAS

Kompaso režimu „pro view“ matote paprastą ir iš karto suprantamą stebėjimo rodinį, kuriame vaizduojama, kurioje pusėje ir kokiu atstumu yra jūsų šunys, be to, rodoma, ar jūsų šuo yra „prie medžio“ arba „nusitaikęs“.

KELIŲ PALYDOVINIŲ SISTEMŲ PALAIKYMAS

Naudodamiesi keliomis globalios palydovinės navigacijos sistemomis (GPS ir „Galileo“) stebėkite savo būrį tiksliau nei tik su GPS.

„TOPOACTIVE“ EUROPOS ŽEMĖLAPIAI

Iš anksto įkeltuose „TopoActive“ Europos žemėlapiuose matysite išsamius vietovės kontūrų, topografinių projekcijų, viršukalnių, parkų, kranto linijų, upių, ežerų ir geografinių taškų vaizdus.

„BIRDSEYE“ VAIZDAI IŠ PALYDOVO

Atsisiųskite „BirdsEye“ vaizdus iš palydovo tiesiai į delninį įrenginį ir matykite ryškesnius nei tikrovėje maršruto, takų pradžios taškų, proskynų ir ne tik vaizdus.

NAVIGACIJOS JUTIKLIAI

Barometrinis aukštimatis padeda tiksliai stebėti pakilimą ir nusileidimą bei matyti trumpalaikes oro slėgio tendencijas, o integruotas kompensuojamo posvyrio trijų ašių elektroninis kompasas padeda žinoti kryptį – ir judant, ir stovint.

MATYKITE VISKĄ

Saulės šviesoje įskaitomame 3,5 colio talpiniame jutikliniame ekrane lengvai matysite ir atliksite veiksmus su žemėlapiais, šunų duomenimis ir ne tik.

NIEKADA NESUSTOKITE

Keičiamoji baterija veikia iki 20 valandų.

PAPILDOMI ŽEMĖLAPIAI

„microSD™“ kortelių lizdas suteikia galimybę įkelti daugiau žemėlapių, pvz., „Topo Offroad“ žemėlapius (parduodamus atskirai).

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

Šunų sekimo sistema TT25 antkaklis ALPHA

  • 374.99€


Žymės: Šunų, sekimo, sistema, TT25, antkaklis, ALPHA, Buitinė, technika, Garmin

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau: