Pristatymo ir mokėjimo sąlygos

Mokėjimo būdai:

Šiuo metu Technikosera.lt klientai už perkamas prekes gali atsiskaityti tokiais būdais:

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu (šiuo metu šios paslaugos neteikiame).

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes  – grynaisiais pinigais Kurjeriui. Galioja tik pasirinkus siuntų tarnybą ir suma turi būti daugiau nei 20 eur ir neviršyti 150 eur.

Už prekes prekių atsiėmimo punkte t.y norint atsiimti patiems negalima atsiskaityti grynaisiais pinigais. 

Dėmesio: prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. 

Atsiskaitymas banko pavedimu

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Įmonės rekvizitus galite rasti skiltyje kontaktai arba po prekės užsakymo Jums atsiųstoje sąskaitoje išankstiniam apmokėjimui. Puslapis nenukreipia į jokius bankus, tiesiog Jus gaunate įmonės rekvizitus su mokėjimo suma į savo elektroninį paštą ir pervedate pinigus, todėl yra saugu daryti pavedimą.

Svarbu: Atliekant pavedimą, mokėjimo paskirtyje būtinai reikia nurodyti Jūsų el. pašte  suformuoto užsakymo ID.

Automatinis mokėjimas, Paysera

Už prekes atsiskaitysite per PAYSERA mokėjimo sistemą.

Atsiskaitymas išsimokėtinai -  lizingas

Norint pasinaudoti Lizingu kreipkite į mus prieš atliekant užsakymą tiesiogiai el. paštu: info@technikosera.lt. Sutartį atvešime kartu su prekėmis (būtina turėti paso kopija).  Suma negali būti mažesnė nei 45Eur. Lizingą suteikia BIG BANK Skaičiuoklė čia.

Pristatymo sąlygos:

Technikosera.lt interneto parduotuvėje prekes galima pirkti bet kuriuo paros metu. Suformavę prekių krepšelį Jūs galite pasirinkti: arba patiems atsiimti prekes mūsų atsiėmimo punkte arba užsisakyti prekių pristatymo paslaugą.

NEMOKAMAS ATSIĖMIMAS IŠ DPD PICKUP punkto

Jeigu nusprendžiate prekes atsiimti patys, galite tai padaryti mūsų prekių atsiėmimo punkte Vilniuje DPD PICKUP (per siuntų tarnyba), nemokėdami prekių pristatymo mokesčio, jei vienos prekės svoris neviršija 15 kg, tačiau tai nereiškia, kad atsiimti patiems bus greičiau, nes atsiėmimo punkte prekės nelaikomos, o jas iš sandėlio atveža DPD siuntų tarnyba. Atsiskaitymas Grynais pinigais negalimas, pasirenkant atsiimant patiems.


Prekių atsiėmimo adresas DPD Pickup (Siuntų tarnyba): 

S. Konarskio g. 21, Vilnius DPD siuntų taškas
Darbo laikas I-V 08:00-14:00 15:00-19:00

                           
Svarbu: nevažiuokite atsiimti prekių, kol nesulaukėte mūsų el. laiško, kad Jūsų prekės jau atvežtos ir jau galite atsiimti.

Užsisakius prekių pristatymo paslaugą, DPD Lietuva, LP Express ar Omniva kurjerių tarnybos atveš prekes Jūsų pasirinktu adresu Lietuvos Respublikos teritorijoje už papildomą prekių pristatymo mokestį. Pristatymo kaina priklauso nuo prekių svorio.

 iki 2kg - 3,50 Eur 

Nuo 2kg iki 5kg - 4,05 Eur 

Nuo 5kg iki 10kg - 4,63 Eur

Nuo 10kg iki 14kg - 5,21 Eur

Nuo 15kg iki 19kg - 5,79 Eur

Nuo 19kg iki 29kg - 7,24 Eur

Nuo 29kg iki 50kg - 15,64 Eur

Nuo 50kg iki 75kg - 17,96 Eur

Nuo 75kg iki 90kg - 22,3 Eur

Nuo 90kg iki 150kg - 29,54 Eur

Siuntos iškrovimas ir užnešimas (siuntoms virš 30kg) kainuoja papildomai, todėl būtina informuoti el. paštu info@technikosera.lt ar pažymėti komentare darant užsakymą, kad galėtume įtraukti mokestį į sąskaitą, kaina priklauso nuo prekės svorio.

Siuntimui į Neringa taikomi kiti siuntimo įkainiai, būtina kreiptis e. paštu info@technikosera.lt.

Pristatymo terminas:

Mes pasistengsime pristatyti arba atiduoti prekes Jums laikotarpyje nuo 1 iki 7 darbo dienų, bet ne ilgiau nei 30 d. Jeigu už prekes mokate banko pavedimu, prekių pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo tos dienos, kai mes gauname pilną apmokėjimą už prekes su mokėjimo paskirtyje teisingai nurodytu užsakymo numeriu. Prekių pristatymas vyksta tik darbo dienomis t.y. nuo pirmadienio iki penktadienio.
Pristatymo terminas gali būti atidėtas Prekybos taisyklėse nurodytais atvejais, tokiu atveju mes privalome informuoti Jus apie prekių pristatymo vėlavimą ir nurodyti vėlavimo priežastis, nesutikus laukti, grąžiname pinigus ir užsakymą atšaukiame.

Prekių priėmimas-perdavimas

Prekių pristatymo arba atsiėmimo metu Jūs privalote patikrinti jų kiekį ir būklę. Pastebėjus prekių kiekio trūkumą ar prekių įpakavimų pažeidimus, Jūs privalote tai pažymėti PVM sąskaitoje-faktūroje (ar kitame Prekių perdavimo dokumente) kaip pastabą. Jūs taip pat turite teisę nepriimti tokių prekių. Pirkėjui priėmus prekes ir pasirašius PVM sąskaitoje-faktūroje (ar kitame Prekių perdavimo dokumente) be pastabų, laikoma, kad perduotų Prekių kiekis ir pakuotė yra tinkami.

Mažo užsakymo mokestis

Užsakymo sumai neviršijus 10 eur., mokamas 2 eur. mokestis.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau: