• Fotoaparatas Panasonic Lumix DC-G90 + 12-60MM F/3.5-5.6
??? Tvirto dizaino hibridinis beveidrodinis fotoaparatas
• 5 ašių dvigubas I.S.2 ir didelės spartos AF
??? 4K video/foto technologija
 

 LUMIX G90, skirtas dideliam mobilumui ir paprastam naudojimui, turi daug puikių foto ir video funkcijų.

Su 20,3 megapikselių skaitmeniniu Live MOS jutikliu, naujausiu „Venus Engine“ ir 5 ašių Dual I.S. (vaizdo stabilizatoriumi) 2, G90 yra pasirengęs įrašyti veiksmą įvairiose fotografavimo situacijose.

Iš naujo suprojektuotas išoriškai, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas ir būtų lengva valdyti viena ranka, G90 yra sandarus, kad būtų užtikrintas atsparumas purslams ir dulkėms. 

Integruotas OLED LVF (tiesioginis vaizdo ieškiklis) apima laisvo kampo 3,0 colių didelį OLED galinį monitorių, skirtą kompozicijai iš bet kokio kampo.

Filmavimui G90?? turi tiek 4K, tiek Full HD vaizdo įrašymą įvairiais kadrų dažniais bei išorinį įrašymą, taip pat 3,5 mm ausinių lizdą ir naujai pridėtą ausinių lizdą.

Kaip ir kiti LUMIX produktai, 4K Photo padeda užfiksuoti trumpalaikius momentus su naujai pridėtomis funkcijomis G90, įskaitant sekos sudėt?? ir automatinį žymėjimą.

„Bluetooth“ ir „Wi-Fi??? ryšys leidžia iškart paprastai dalytis įrašais , o USB ??krovimas leidžia iškart padidinti energijos naudojimą.

Aukšta vaizdo kokybė ir itin greitas AF

G90 20,3 megapikselio skaitmeninis „Digital Live“ MOS jutiklis sukurtas be žemo praeinamumo filtro, kad būtų galima užfiksuoti didžiausią kiekį detalių. Kartu su „Venus Engine“, vaizdai tampa natūralūs, tikri ir ilgaamžiški ir su plačiu dinaminiu diapazonu.

Ryškiausioms nuotraukoms LUMIX G90 yra 5 ašių Dual I.S. (vaizdo stabilizatorius) 2, kuris apima OIS (optinį vaizdo stabilizatorių) ir BIS (kūno vaizdo stabilizatorių), siekiant kompensuoti judėjimą, kai fotografuojama iki 5 stotelių užrakto greičiu. 5 ašių Dual I.S. 2 veikia tiek su nuotraukomis, tiek su filmais, įskaitant 4K vaizdo įrašus, kad būtų galima kuo sklandžiau filmuoti.

Didelės spartos - 0,07 sek. - automatinis fokusavimas (AF) kartu su dideliu grei??iu, fotografuojant 9 kadrų per sekundę (AF-S) arba 6 kadrų per sekundę (AF-C) , padeda užfiksuoti ryškius greitai judančių objektų vaizdus. Naudodamas DFD (gylis nuo defokusavimo) technologiją G90 taip pat seka judančius objektus, leidžiančius naudotojui reguliuoti jautrumo nustatymus, kad AF elgesys būtų pritaikytas fotografavimo objektui.

Veido ir akių aptikimo AF automatiškai aptinka žmogaus akis, kad jos būtų ryškios, o kiti fokusavimo režimai - tai Pinpoint AF tiksliam zonų nustatymui, mažos šviesos AF, optimizuotas fotografuoti, kai sumažėja šviesos lygis, ir individualus daugiafunkcinis AF, leidžiantis vartotojams pasirinkti blokus iš 49 fokusavimo aptikimo sričių. Jei norite fokusuoti rankiniu būdu, aparate yra Focus Peaking.

Patobulintas dizainas ir ergonomika

• Nauji mygtukai, leidžiantys lengvai pasiekti pagrindines funkcijas

• Iš naujo suprojektuota rankena patogiam ir stabiliam fotografavimui

• Dulkėms ir purslams atsparus dizainas

LUMIX G90 buvo pertvarkytas, kad būtų galima lengvai valdyti viena ranka. Ant viršutinės plokštės yra trys nauji mygtukai, kad būtų galima reguliuoti ekspoziciją, ISO ir baltos spalvos balansą. Galiniai mygtukai yra išdėstyti aplink ratuką, kad būtų galima greitai pasiekti įvairius fotografavimo ir atkūrimo parametrus. Priekiniai ir galiniai ratukai padeda įjungti konfigūruojami nustatymą ir gali būti sukonfigūruoti pagal individualius pageidavimus.

Vaizdo kompozicija atliekama per didelį OLED tiesioginį vaizdo ieškiklį (LVF) su 2,360 k taškų skyra, 100 % regėjimo lauku ir 0,74 x padidinimu arba trijų colių OLED galiniu monitoriumi su 1040 k taškų skyra, laisvo kampo judesiu ir jautrumu lietimui.

Tvirtas G90 dizainas - tai lietas magnio lydinio korpusas su naujoviška laikymo dalimi , kad būtų lengviau ir stabiliau fotografuoti. Norint, kad LUMIX G90 būtų kiekvienu momentu pasirengęs, jis yra atsparus purslams/dulkėms*1, nes kiekviena jungtis, ratukas ir mygtukas yra sandarūs. 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

Fotoaparatas Panasonic Lumix DC-G90 + 12-60MM F/3.5-5.6

  • 912.21€


Žymės: Fotoaparatas, Panasonic, Lumix, DC-G90, 12-60MM, F/3.5-5.6, Vaizdo, Garso, technika

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau: