• GPS sporto laikrodis Garmin Forerunner 255s Music Whitestone
  • GPS sporto laikrodis su išmaniomis galimybėmis

   Gamintojas
   GARMIN
   Prekės ženklas
   Forerunner
   Bluetooth jungtis
   Yra
   Veikla
   Aktyvumo asistentasBėgimasPlaukimasDviračių sportasMultisportasIšmanūs pranešimaiConnect IQ Apps
   GPS imtuvas
   Yra
   Bekontakčiai mokėjimai
   Taip
   GLONASS palaikymas
   Yra
   Galileo palaikymas
   Yra
   Širdies daviklio pajungimas
   Yra (optinis integruotas)
   Elektroninis kompasas
   Yra
   Barometrinis aukštimatis
   Yra
   Atsparumas vandeniui
   5 ATM
   Garmin Pay
   Yra
   Muzikos grotuvas
   Yra, MUSIC versijoje
   Dydis, mm
   45,6 x 45,6 x 12,9 (S 41 x 41 x 12,4)
   Svoris, g
   49
   Ekrano dydis, mm
   1,3 col. (33 mm) skersmuo
   Ekrano tipas
   Matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP)
   Ekrano skiriamoji geba (pixels)
   260 x 260
   Baterijų darbo laikas
   Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 14 d.
   GNSS režimas naudojant tik GPS: iki 30 val.
   Visų sistemų GNSS režimas klausantis muzikos: iki 6,5 valandų
   Visų sistemų GNSS režimas: iki 25 valandų
   Visų sistemų palydovinės navigacijos režimas kartu su kelių dažnio juostų funkcija: iki 16 val.
   • GPS bėgimo laikrodis su išmaniomis treniruočių galimybėmis

    • Vertina Jūsų treniruotės būseną, parodo ar treniruočių krūvis pakankamas ar jau reikia poilsio dienos; taip pat siūlo papildomas našumo stebėjimo funkcijas
    • Gaukite nemokamus prisitaikančius treniruočių planus iš Garmin Coach, arba susikurkite savus mūsų Garmin Connect™ internetinėje sporto mėgėjų bendruomenėje
    • Teikia pažangius bėgimo dinamikos1 duomenis, tokius kaip žemės kontakto laiko balansas, žingsnio ilgis, vertikalus pokytis ir daugiau
    • Saugos ir stebėjimo funkcijos2, tokios kaip incidento automatinis aptikimas, su buvimo vietos nustatymu ir perdavimu nurodytiems asmenims
    • Keiskite laikrodžio formas, įdiekite papildomas programėles ir daugiau iš Connect IQ™ parduotuvės
    • Mokėkite už kavą po treniruotės naudodami „Garmin Pay™“ bekontakčio mokėjimo funkciją ir pakeliui klausykitės muzikos (MUSIC versija)
    • Baterijos laikas: iki 14 dienų kaip išmanus laikrodis; iki 6.5 val. su GPS ir muzika (MUSIC versija); iki 30 val. tik su GPS

    Jūs bėgate, Forerunner 255 mąsto. Šis GPS laikrodis ne tik pasakys Jums kur bėgate. Jis seka Jūsų būseną ir pateikia Jums ne sausus skaičius, o pilną treniruotės suvestinę - apkrovą, bėgimo formą, istoriją ir ko reikia kad pasierkti numatytą tikslą. Viskas ko Jums tereikia sutelti dėmesį į žingsnius priekyje.

    „GARMIN PAY“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI

    Greitai atsiskaitykite prie kasos naudodami „Garmin Pay“ bekontakčio mokėjimo funkciją atitinkamų teikėjų sistemose

    Leisk muzikai groti

    Jei negalite bėgti be puikaus grojąraščio, tumet negalėsite bėgti be Forerunner 255 Music. Sinchronizuokite kruopščiai sukurtus grojaraščius iš pasirinktų muzikos transliavimo paslaugų 1, pvz., Deezer ir Spotify, su savo laikrodžiu, kad galėtumėte klausytis be reklaminių skelbimų. Jūs netgi galite laikyti iki 500 dainų. Muziką lengva perkelti iš kompiuterio, o paskui surinkti mėgstamą grojaraštį, kad galėtumėte lengvai klausytis per BLUETOOTH ® technologiją įgalintas ausines (įsigyjama papildomai).

    Išplėstinė našumo analizė

    Koks treniruotės krūvis Jums geriausias? Forerunner 255 gali pasiūlyti asmenines treniruotes ir atsistatymą po jų išmaniems treniruočių sprendimams, tokiu būdu jus geriau pasiruošite artėjančioms varžyboms. Jis saugo VO2 maks duomenis ir atsižvelgia į tai, kaip šiluma ir aukštis veikia jūsų našumą. Kuo didesnis jūsų VO2 maks reikšmė, tuo didesnis Jūsų produktyvumas, o tai yra būtent tai, ką rodo našumo būklės metrika. Treniruočių būsena įvertina jūsų neseniai atliktą pratybų istoriją ir našumo rodiklius, kad sužinotumėte, kaip treniravotės, produktyviai, nepilnai ar viršijate krūvį. Pažiūrėkite, kaip treniruotės daro įtaką ištvermės, greičio ir galios vystymuisi su aerobiniu ir anaerobiniu treniruotės efektu. Atkūrimo laikas padeda jums maksimaliai išnaudoti jūsų pastangas, numatant, kada būsite pasiruošę kitam sunkiam iššūkiui. Jūs netgi galite peržiūrėti savo bendrą treniruočių apkrovą, kuri matuoja jūsų treniruotės apkrovą nuo paskutinių 7 dienų ir palygina ją su optimaliu tinkamumo ir neseniai įvykusių mokymų istorijos diapazonu.

    Advanced Performance Analytics

    Daugiau treniruočių galimybių

    Bėgimas tai kuo užsiimate, todėl treniruokitės išmaniau su kartu su Garmin Connect interneto bendruomene. Sukurkite savo asmeninius treniruočių planus arba atsisiųskite nemokamai jau paruoštus tiesiai į savo laikrodį. Arba jei turite konkretų planą būsimoms 5K varžyboms pasidomėkite Garmin Coach tinklapiu.  Tai yra neprilygstamas būdas pasiekti į finišo liniją. Kaip dalį savo mokymo plano, jis gali net padėti jums prognozuoti savo varžybų laiką. Forerunner 255 taip pat turi veikimo profilius dviračiams, baseinų plaukimui,  treniruokliams, kopimą laiptais ir daugiau.

    More Ways to Work Out

    Analyze Your Running Form

    Analizuokite savo bėgimo formą

    Forerunner 255 GPS laikrodis turi įrankių galinčių pagerinti Jūsų bėgimo formą. Laikrodis stebi tokius svarbius duomenis kaip, pvz., kadencija , žingsnio ilgis , žemės kontaktinis laikas ir balansas , vertikalus svyravimas ir vertikalus santykis . Šie matavimai yra raktas, leidžiantis suprasti jūsų formą, kad galėtumėte geriausiai tai išnaudoti kiekvieną kartą kiekvienose varžybose. Jūsų Forerunner 255 gali pradėti stebėti šiuos rodiklius, su papildomu suderinamu širdies ritmo diržu arba su kompaktišku Running Dynamics Pod priedu, prisegamu ant juosmens.

     

    Daugiau būdų derinti

    Apsilankykite mūsų Connect IQ parduotuvėje, kurioje galite dar daugiau priderinti Forerunner 255 savo reikmėms atsisiųsdami programėles, valdiklius, duomenų laukus ir daugiau, tai labai paprasta ir kas svarbu - nemokama. Naujų programėlių rasite kasdien, jų įra begalė, pvz. galėsite išsikviesti Uber tiesiai nuo riešo, sužinoti oro prognozę ir daugiau.

    Likite prisijungę bėgdami

    Naudodami Forerunner 255, galite išbėgti į treniruotę, ir visuomet liksite pasiekiami. Suporavus su suderinamu išmaniuoju telefonu, galėsite gauti tekstinius pranešimus ir matyti socialinių tinklų žinutes, el. laiškus ir dar daugiau. Saugos ir sekimo funkcijos leidžia lengvai pasidalyti savo buvimo vieta su pasirinktais kontaktais, jei jums reikia pagalbos - rankiniu būdu arba automatiškai su įmontuotu incidento aptikimu..

    Stay Connected on the Run

    Dalinkitės ir varžykitės

    Veiklos sinchronizavimas su „Garmin Connect“ yra skirtas ne tik duomenų saugojimui. „Garmin Connect“ yra didelė internetinė bendruomenė, kurioje žmonės gali prisijungti ir varžytis tarpusavyje, sujungdami iššūkius, skatindami vieni kitų sėkmę ir netgi dalindamiesi savo pergalėmis per socialines žiniasklaidos priemones. Garmin Connect yra nemokama ir prieinama žiniatinklyje arba išmaniajame telefone.

    Wellness and Advanced Sleep Monitoring

    Sveikatingumas ir pažangus miego stebėjimas

    Forerunner 255 laikrodis turi įrankius, padedančius išlaikyti jūsų bendrą sveikatingumo būklę ir miegą4 naktį. Šios priemonės suteikia labai svarbią informaciją, kurią galite naudoti maksimaliam terniruotės efektui. Pvz., Tai pirmasis bėgimo laikrodis su Pulse Ox jutikliu5. Šis jutiklis pagal riešą apskaičiuoja jūsų organizmo deguonies prisotinimą kraujyje, kuris gali padėti įvertinti, kaip organizmas sugeria deguonį - ypač miegant. Norint suteikti jums idėjų, kaip jūs miegate, Forerunner 255 stebi jūsų lengvus, gilius ir REM miego etapus, taip pat judėjimą visą naktį. Jame taip pat yra visos dienos streso stebėsena bendram sveikatingumo stebėjimui per dieną. Jei jūsų streso lygis pradeda kilti, naudokite atsipalaidavimo kvėpavimo pratimus keletą minučių, kurie gali padėti nuraminti protą ir kūną. Ir padėti optimizuoti jūsų organizmo energiją, Kūno baterijos ™ energijos stebėjimas naudoja surinktus duomenis įvertinti Jūsų energijos atsargas, bet kuriuo metu, todėl galite planuoti savo dieną, optimizuoti veiklą ir poilsį.

     

    1 Kai naudojama su Running Dynamics Pod arba HRM-Run™ arba HRM-Tri™ diržais (įsigyjama papildomai)
    2 Kai suporuota su suderinamu telefonu
    Aktyvumo asistento tikslumas
    4 Tai ne medicininis prietaisas ir netinkamas naudoti stebėti šių parametrų medicinos tikslais; daugiau Garmin.com/ataccuracy. Pulse Ox gali veikti ne visose šalyse

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

GPS sporto laikrodis Garmin Forerunner 255s Music Whitestone

 • 398.99€


Žymės: GPS, sporto, laikrodis, Garmin, Forerunner, 255s, Music, Whitestone, Sportiniai, išmanieji, laikrodžiai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau: